Opis stanowiska pracy

Lakierowanie natryskowe, podstawowymi technikami natryskowymi farbami podkładowymi i nawierzchniowymi (np. natrysk hydrodynamiczny, natrysk pneumatyczny) powierzchni. Dokonywanie samokontroli pracy.

Wymagania

  • Doświadczenia w malowaniu podstawowymi technikami natryskowymi farbami podkładowymi i nawierzchniowymi (np. natrysk hydrodynamiczny, natrysk pneumatyczny)
  • Znajomości procesów lakierniczych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Będziesz idealnym Kandydatem, jeżeli dodatkowo:

  • Potrafisz przygotować farby do malowania na podstawie danych technologicznych
  • Potrafisz prawidłowo wykonać uszczelnienia spoin masami uszczelniającymi
  • Potrafisz nakładać szpachlówkę poliestrową na dużych powierzchniach
  • Znasz narzędzia pomiarowe i potrafisz wykonać pomiary potrzebne w procesie malowania
  • Znasz podstawy rysunku technicznego
  • Posiadasz wiedzę z zakresu niezgodności lakierniczych

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Sympatyczną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, dofinansowanie jedzenia)

Prezentacja firmy

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna