Lakiernik na Mokro

WK Arbeitswelt GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Długość kontaktu

na stałe

Okres próbny

6 miesięcy

Stawki

10,35 brutto plus 40 euro diety na dzień netto

Zadania

  • Praca w lakierni maszyn i urządzeń produkcyjnych, ewentualnie maszyn specjalnych
  • Mieszanie farb i lakierów
  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • Oklejanie i polerowanie lakierowanych powierzchni
  • Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni
  • Inne obowiązki związane z pracą na tym stanowisku

Wymagania

  • Dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Możliwość realnego rozwoju poprzez udział w ambitnych projektach

Oferujemy

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach niemiecki Pracodawca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uzyskania zaliczki po minimum dwóch przepracowanych tygodniach (w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Wsparcie naszych pracowników w koordynowaniu zatrudnienia
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Respektowane prawo do urlopu
  • W ramach rekrutacji przygotowujemy profile kandydatów dla pracodawcy
  • Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów

Prezentacja firmy

Każdy nasz pracownik to osobna historia doskonalenia własnych umi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne