Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Lakiernik (MK)

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem lakierowania,
  • zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni,
  • lakierowanie konstrukcji stalowych,
  • kontrola jakości oraz nadzór procesu lakierowania,
  • naprawy oraz konserwacje lakiernicze.

Wymagania:

  • doświadczenie w procesie lakierowania dużych konstrukcji stalowych,
  • znajomość procesu lakierowania metodą hydrodynamiczną (air less),
  • umiejętność posługiwania się grzebieniem malarskim.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, liczne kursy,
  • pracę przy dużych projektach.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:
Lakiernik

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.