Lakiernik / blacharz → atrakcyjne wynagrodzenie → Austria

Sedulus Sp. z o.o.

Kufstein, Austria, zagranica

Miejsce pracy: Kufstein, Austria

Opis stanowiska

  • przygotowanie aut do prac blacharsko-lakierniczych
  • lakierowanie i renowacja karoserii samochodów klasycznych
  • naprawa wgnieceń, wymiana uszkodzonych elementów
  • szlifowanie, szpachlowanie oraz naprawa blacharki

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie jako blacharz/lakiernik
  • znajomość j. niemieckiego (min. A2)
  • znajomość technologii napraw powłok lakierniczych
  • umiejętność spawania elementów blacharskich
  • mile widziane wykształcenie jako mechanik lub kierunki pokrewne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (12,06 € brutto/h + 26,40 € netto diety)
  • zatrudnienie przez austriackiego pracodawcę
  • gwarancję wypłaty 13 i 14 pensji rocznie
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (dopłata po stronie pracownika)
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy