Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie wschodnich Niemiec ok Gothy kandydatów na stanowiska:

Lakiernik przemysłowy

Zadania:

- czyszczenie i przygotowanie powierzchni obudowy maszyn do lakierowania
- pokrywanie powłoką lakierniczą, metodą proszkową
- przeprowadzanie kontroli jakościowej i dokonywanie poprawek

Oferujemy:

- wynagrodzenie 1800 € netto
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,

- umowę zgodnie z przepisami niemieckimi
- pracę w stabilnej firmie niemieckiej
- zapewnione ubranie robocze i narzędzia
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata,
oraz
- wykształcenie kierunkowe -lakiernik przemysłowy lub pokrewne
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- zdolności manualne i techniczne

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji