Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka S.A.
Firma ZPC Śnieżka SA specjalizuje się w produkcji cukierków czekoladowych od ponad 70 lat.
Firma powstała na bazie starego niemieckiego zakładu, który w 1946 roku przejął nazwę - Fabryka Czekolady Śnieżka w Świebodzicach.

Obecnie posiadamy nowoczesną linie technologiczną, która pozwala utrzymać wysoką jakość naszych produktów oraz tworzyć nowe receptury w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Firma Śnieżka ma ugruntowaną pozycję w branży cukierniczej na polskim rynku.

LABORANT

Miejsce pracy: Świebodzice

Opis stanowiska pracy:

  • kontrola prawidłowości realizacji procesów produkcyjnych,
  • kontrola na zgodność ze specyfikacjami dostaw surowców, opakowań i materiałów pomocniczych
  • kontrola wyrobów archiwalnych i ocena zmian jakościowych
  • realizacja badań i analiz fizyko-chemicznych oraz testów czystości mikrobiologicznej i na obecność alergenów
  • dobór właściwych opakowań i optymalizacja logistyki
  • kontrola spełnienia wymagań obowiązujących standardów jakościowych w obszarze produkcji oraz magazynów
  • przeprowadzanie analiz odchyleń od norm zużycia surowców i opakowań,
  • sporządzanie i aktualizacja wszelkiej dokumentacji technologicznej niezbędnej dla właściwego procesu produkcyjnego, oznakowywania wyrobów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi,
  • doskonalenie już istniejących receptur, poprzez wprowadzanie nowych surowców, zapewniających właściwą jakość wyrobów i poprawiających ich rentowność – przeprowadzanie prób na skalę laboratoryjną oraz nadzorowanie przeprowadzanych prób na produkcji,
  • przeprowadzanie tzw. produkcji strzeżonych celem kontroli utrzymania prawidłowego reżimu technologicznego oraz zużyć materiałowych,

Wymagania

  • Doświadczenie min 1 rok – mile widziane,
  • Aktualne badania Sanepid uprawniające do pracy w przemyśle spożywczym,
  • Znajomość obsługi Microsoft Office,
  • Znajomość standardów jakościowych w przemyśle spożywczym (HACCP, IFS, BRC) mile widziana
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.
  • Zdolność kreatywnego myślenia i działania w zakresie swojej odpowiedzialności,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • umowę o pracę;
  • pracę w otwartym, młodym zespole;
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.