Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta- lidera w branży recyklingu akumulatorów- poszukujemy osoby na stanowisko:

Laborant

Zadania:

• Wykonywanie analiz chemicznych (klasycznych oraz spektralnych) surowców i produktu gotowego zgodnie z procedurami
• Dokumentowanie rezultatów wykonanych analiz
• Przekazywanie wyników analiz zlecającemu klientowi
• Przygotowywanie odczynników chemicznych
• Obsługa i nadzór nad urządzeniami pomiarowymi i sprzętem laboratoryjnym

Wymagania

• Wykształcenie średnie chemiczne
• Doświadczenie w pracy na stanowisku laboranta
• Dokładność i skrupulatność
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Mile widziana umiejętność obsługi spektrometru

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• Pracę w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00
• Specjalistyczne szkolenia
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: Kartę Multisport, paczki Świąteczne dla dzieci, premie świąteczne, dofinansowania do wyprawek szkolnych i wakacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji