LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Laborant

Miejsce pracy: Kruszwica

Nr ref.: 0024150

Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza parametrów jakościowych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,

  • Wykonywanie zadań analitycznych w zakresie pomiarów i badań,

  • Opracowywanie i doskonalenie procedur i instrukcji analitycznych,

  • Konserwacja i przeglądy sprzętu kontrolno-pomiarowego,

  • Praca w systemie zmianowym na pełen etat

Oczekiwania:

  • Wykształcenia min. średniego chemicznego,

  • Doświadczenia - minimum praktyki w laboratorium chemicznym,

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,

  • Analitycznego myślenia, dbałości o szczegóły, dobrej organizacji pracy,

Oferta:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowy o pracę,

  • Realną możliwość rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem rynkowym,

  • Szkolenia specjalistyczne,

  • Paczki świąteczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.