Laborant / Laborantka ds. kontroli jakości farb drukarskich

Inergis Sp. z o.o.

95-050 Konstantynów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Kontrola jakości farb drukarskich fleksograficznych (wodorozcieńczalnych), lakierów, past pigmentowych, żywic oraz dodatków do farb,
Opracowywanie receptur na nowe kolory farb,
Sporządzanie dokumentacji jakościowych,
Optymalizacja gotowych receptur,
Wykonywanie testów porównawczych farb gotowych i surowców,
Obsługa poligraficznych sprzętów laboratoryjnych,
Badanie nowych surowców drukarskich,
Tworzenie raportów z badań.

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe chemiczne lub poligraficzne),
Dobre umiejętności analityczne, rzetelność i terminowość,
Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność,
Dobre rozróżnianie kolorów,
Obsługa komputera
Mile widziane doświadczenie w pracy z farbami drukarskimi lub w laboratorium

Prezentacja firmy

Firma Inergis sp. z o.o. jest producentem farb drukarskich, past ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
od zaraz
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, bonusy
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój