Laborant kontroli jakości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Cieszyn, śląskie

Miejsce pracy: Cieszyn

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą klienta
  • Atrakcyjna stawka zasadnicza wzbogacona o premię miesięczną
  • Szansa na zdobycie doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych tj. karta MultiSport, ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2- i 3-zmianowym
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku chemicznym
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub znajomość procesu produkcji farb

Zadania:

  • Wykonywanie badań odbiorczych produkowanych wyrobów i półproduktów
  • Weryfikacja wyrobów zgłaszanych jako reklamacje jakościowe
  • Opracowywanie korekt
  • Notowanie wyników w rejestrach
  • Analiza wyników i zgłaszanie nieprawidłowości
  • Gromadzenie i archiwizowanie próbek
  • Prowadzenie dokumentacji badań
  • Wykonywanie badań kontrolnych i nadzór nad sprzętem
  • Prace porządkowe
  • Przestrzeganie zasad BHP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy