Laborant / Kontroler

Siemianowice Śląskie, śląskie

AMS Metal Sp. z.o.o

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Pobieranie materiału do analiz
  • Kontrola jakości dostarczonego materiału
  • Badanie produktów i półproduktów
  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów gotowych
  • Stosowanie się do zasad polityki firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane średnie
  • Znajomość branży odpadów i złomów metali żelaznych i nieżelaznych (głównie aluminium),mile widziane doświadczenie w tym kierunku
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 8-20 od poniedziałku do piątku)
  • Zaangażowanie, samodzielność, rzetelność
  • Dobra organizacja i kultura pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Ciekawe wyzwania zawodowe

Spółka AMS Metal została założona w 1997 roku z prywatnego kapitału. Firma swoją produkcję... rozpoczęła od przerobu mechanicznego zgarów metali nieżelaznych w celu odzyskania frakcji metalicznej w procesie obróbki w młynach kulowych. Powstały produkt gotowy w postaci granulatu stanowił wysokiej jakości, czysty wsad do dalszych procesów termicznych w hutnictwie metali kolorowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Praca na produkcji , Praca Inne