LABORANT - KONTROLER JAKOŚCI

CLOVIN SPÓŁKA AKCYJNA

Czyżew, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0567

Obowiązki:

pobieranie i przygotowanie próbek do badań laboratoryjnych, prowadzenie analiz fizykochemicznych dla surowców, opakowań, półwyrobów, wyrobów gotowych, przy użyciu przyjętych w zakładzie norm i metod, przygotowywanie odczynników chemicznych na potrzeby laboratorium, rejestracja wyników badan w systemie informatycznym, kontrola i kalibracja urządzeń laboratoryjnych, prowadzenie archiwum prób (segregowanie i utylizacja prób wyrobów gotowych i półwyrobów), udział w utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku laboranta, znajomość podstawowych technik analitycznych, umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego (waga, pH-metr, gęstościomierz, lepkościomierz), wiedzy chemicznej w zakresie niezbędnym do pracy na stanowisku laboranta, umiejętność interpretacji i wyciągania wniosków z otrzymanych wyników badań, znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, komunikatywność, umiejętność współpracy i pracy w zespole, sumienność i dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie, wysokorozwinięta spostrzegawczość oraz precyzja, dobrze rozwinięty zmysł węchu oraz wzroku, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

Miejsce pracy: Zarzecze 14, 18-220 Czyżew, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy