Laborant - kontroler jakości

Clovin S.A.

Czyżew, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Clovin S.A. to wiodący producent chemii gospodarczej w Europie Centralnej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku wyrobów pralniczych. Poza produktami przeznaczonymi do specjalistycznego prania posiadamy również produkty odpowiadające zarówno na ogólne, jaki i konkretne potrzeby indywidualnych konsumentów. Oprócz proszków do zastosowania ogólnego produkujemy środki hipoalergiczne, ekologiczne i dezynfekujące pranie. W asortymencie firmy znajdują się również inne środki czystości, jak np. mydełka, płyny do mycia szyb, tabletki i kapsułki do prania i zmywania oraz wiele innych. Działamy nie tylko w Polsce, lecz także w Niemczech, Estonii, na Litwie, Łotwie oraz Ukrainie. Nasze produkty stosowane są na 5 kontynentach w ponad 30 krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy w Dziale Kontroli Jakości na stanowisku:

Laborant-kontroler jakości

Miejsce pracy: Czyżew

Zakres obowiązków:

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do badań laboratoryjnych,
  • prowadzenie analiz fizykochemicznych dla surowców, opakowań, półwyrobów, wyrobów gotowych, przy użyciu przyjętych w zakładzie norm i metod
  • przygotowywanie odczynników chemicznych na potrzeby laboratorium,
  • rejestracja wyników badań w systemie informatycznym
  • kontrola i kalibracja urządzeń laboratoryjnych
  • prowadzenie archiwum prób ( segregowanie i utylizacja prób wyrobów gotowych i półwyrobów)
  • udział w utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością,

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum wykształcenia średniego o profilu chemicznym lub pokrewnym,
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku laboranta,
  • znajomości podstawowych technik analitycznych,
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego (waga, pH-metr, gęstościomierz, lepkościomierz)
  • wiedzy chemicznej w zakresie niezbędnym do pracy na stanowisku laboranta, umiejętności interpretacji i wyciągania wniosków z otrzymanych wyników badań,
  • znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • komunikatywności, umiejętności współpracy i pracy w zespole,
  • sumienności, dyspozycyjności i zaangażowania
  • wysokorozwiniętej spostrzegawczości oraz precyzji,
  • dobrze rozwiniętego zmysłu węchu oraz wzroku
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony ( po pomyślnym przejściu okresu próbnego)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarantowana podwyżka po pozytywnym przejściu okresu próbnego
  • Miesięczną premię produkcyjną
  • darmowe produkty firmy w każdym miesiącu (środki piorące, środki czystości i kosmetyki)
  • Szkolenia stanowiskowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Praca na produkcji, Praca Inne