Laborant/Kontroler Jakości - praca od zaraz!!!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Opis stanowiska pracy:

  • Udział w procesie wewnętrznym i zewnętrznym reklamacji
  • Wsparcie procesu produkcji
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • Współpraca z Inżynierami Produkcji
  • Organizacja produkcji

Wymagania:

  • Mile widziani absolwenci po technikum o profilu, chemicznym lub ochronie środowiska,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Wiedza na temat procesów wytwarzania oraz lean manufacturing,
  • Prawo jazdy kat. B (czynne) - dojazd do siedziby firmy zlokalizowanej pod Wrocławiem we własnym zakresie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę tymczasową,
  • W pełni pokrywane składki ZUS,
  • Wynagrodzenie: 3348zł/miesiąc z możliwością podwyżki po 6 miesiącach,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży produkcyjnej,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Kartę sportową,
  • Dodatkową opiekę medyczną.

Numer referencyjny: KJ/01/2018/WRC/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.