Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

kontrola procesu produkcyjnego pod względem spełnienia wymagań jakościowych,

kontrola surowców, półproduktów w cyklu produkcyjnym i wyrobu gotowego – ocena organoleptyczna i mikrobiologiczna,

pobieranie próbek i wykonywanie badań surowców i opakowań,

kontrola parametrów przechowywania surowców i wyrobów gotowych, również pod względem terminu przydatności do spożycia,

przygotowanie dokumentacji niezbędnej do realizacji produkcji (receptur, kart kontroli w toku produkcji)

ilościowa kontrola surowców zużytych do produkcji.

Oferujemy:

umowę o pracę,

stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,

szkolenia związane z systemami jakości,

pracę na terenie Bydgoszczy (os.Okole).

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub średnie( preferowane kierunkowe po technologii żywności),

komunikatywna znajomość języka angielskiego,

książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

gotowość do pracy 2 zmianowej( w godzinach 5.00-13.00/13.30 // 13.00 -21.00/21.30).

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy