KOOPEROL Sp. z o.o.

Laborant (branża spożywcza)

Od: KOOPEROL Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zduny, k., Swarożyn Tczew, Starogard Gdański

Zadania:

  • Monitorowanie przebiegu i ocena zgodności procesów produkcyjnych z normami i wymogami technologicznymi,
  • Pobieranie próbek, dokonywanie pomiarów i analiz jakości surowca, wyrobu na każdym etapie produkcji,
  • Prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem laboratoryjnym,
  • Prowadzenie dokumentacji z analiz i wyników badań.

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe,,
  • staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcji spożywczej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne i ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • spotkania integracyjne
  • rozwój i możliwość awansu
  • dobrą i przyjazną atmosferę pracy
  • dojazd z Tczewa, Pelplina, Starogardu Gd. I okolic