Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Securitas Polska Sp. z o.o.

Emilianów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i godne warunki pracy. Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie.

Poszukujemy do pracy osób na stanowisko: Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Zakres obowiązków:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych

Poszukujemy osób :

  • z wpisem na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony
  • z prawem jazdy kategorii B
  • nie karanych
  • z dobrą sprawnością psychofizyczną
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki
  • odpowiedzialnych
  • zdecydowanych
  • potrafiących pracować zespołowo

Mile widziane :

  • pozwolenie na broń
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10- tego każdego miesiąca
  • ubezpieczenie NW (od nieszczęśliwych wypadków)
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS)
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV korzystając z przycisku "Aplikuj".

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży przy ul. Nowa 3A dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Przyjmuję do wiadomości że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

"Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Cybernetyki 21 oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży przy ul. Nowa 3A, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ochrona, Praca Inne, Praca Praca fizyczna