Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) obecnie prowadzi rekrutację dla jednego z międzynarodowych Klientów na stanowisko:

KURIER
Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Chciałbyś rozwijać się jako kurier? A może dopiero zaczynasz swoją ścieżkę zawodową? Spróbuj i dołącz do naszego zespołu :)

Opis stanowiska:

- rozwożenie przesyłek kurierskich,
- prowadzenie rozliczeń związanych z dystrybucją paczek i listów,
- współpraca z Klientami,
- przygotowywanie listów przewozowych oraz faktur.

Co oferujemy?

- początkowo umowę zlecenie na okres próbny,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- premie uznaniowe i regulaminowe,
- kartę Fit Sport,
- dwuzmianowy czas pracy,
- pracę w firmie międzynarodowej.

Jeżeli:

- posiadasz prawo jazdy kat. B,
- znajomość topografii miasta oceniasz u siebie na celującą lub bardzo dobrą,
- wyrażasz gotowość do pracy zmianowej,
- jazda autem jest dla Ciebie przyjemnością.

To zapraszamy do składania aplikacji :)

Informujemy, że powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej o charakterze długoterminowym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców