Kurier z znajomością języka niemieckiego lub angielskiego k/m

PHH Personaldienstleistung

Hamburg, Niemcy, zagranica

Seit der Gründung 1998 besitzt die PHH Personaldienstleistung GmbH kontinuierlich und seit 2002 eine unbefristete Zulassung zur gewerbsmäßigen Arbeitnehmerüberlassung. So konnte PHH immer sichere Arbeitsverträge anbieten und einen treuen Mitarbeiter- und Kundenstamm aufbauen. Ein eigener Betriebsrat sorgt ebenfalls seit Gründertagen für tariflichen Frieden. All das macht PHH zu einem zuverlässigen Arbeitgeber und Unternehmenspartner. Ganz im Sinne ihrer hanseatischen Eigentümer.

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech wywodząca się z Hansestadt Hamburg.

W związku z naszą działalnością w porcie w Hamburgu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Kurier z znajomością języka niemieckiego lub angielskiego k/m

Opis stanowiska:

  • Transport i dostawa paczek ( do 25 Kg )
  • Niezależnie działanie i kontakt z klientami
  • Odbiór, przydział i rozwożenie przesyłek
  • Przechwytywanie pakietów ze skanerami /potwierdzenie odbioru

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Wynagrodzenie 12 € brutto ; plus dodatki
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
  • Zakwaterowanie podział kosztów 50/50

Wymagania:

  • - Prawo jazdy kategorii B
  • - Sprawność fizyczna i zadbany wygląd
  • - Uprzejmość w kontaktach z klientami
  • - Niezawodność i pracy zespołowej
  • - Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • - Min. prawo jazdy od 3 lata

Mile widziane:

  • doświadczenie jako kurier lub na podobnym stanowisku