Kurier z doświadczeniem - Warszawa – do 5500 netto + dodatki - GLS

JOBWERKE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kurierze z doświadczeniem, szukam właśnie Ciebie ! ???? Zapraszam do kontaktu osoby, które posiadają doświadczenie w pracy na stanowisku kuriera. Naszym klientem jest firma GLS Polska.

OFERUJEMY:

Konkurencyjne wynagrodzenie do 5500 netto + liczne dodatki (uznaniowy za jakość dostarczenia, za paczki ponadgabarytowe itd.)

Samochód służbowy na dojazdy do domu i do pracy

Kartę paliwową

Do wyboru Umowę Zlecenie lub Umowę o Pracę

Pracę od poniedziałku do piątku, weekendy wolne.

Nowa flota: VW Crafter z kamerą cofania.

Trasa: Wola/Żoliborz

Magazyn: 05-090 Wypędy ul. Zdrojowa 13

Długoterminową współpracę

Wymagania

OCZEKUJEMY:

Prawa jazdy kat. B

Doświadczenia na stanowisku kuriera min. 3 miesiące

Umiejętności obsługiwania skanera

Sprawności fizycznej

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty – 799-355-445

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców