Kurier - rower / skuter

Asistwork Sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Pełnoletność;
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia do prowadzenia skuterów;
  • Dobra orientacja w terenie, znajomość dzielnicy na terenie, której będziesz pracował;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Kuriera bądź listonosza;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Uczciwość i rzetelność;
  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. A2.

To oferujemy

  • Wypłata wynagrodzenia co 2 tygodnie!
  • Elastyczny grafik pracy - pracujesz min. 3 dni w tygodniu - GODZINY do ustalenia
  • Wynagrodzenie na START - 23 ZŁ/H brutto ;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • Możliwość szybkich podwyżek - wszystko zależy od Twojego zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • Zapewniamy nowoczesne skutery lub rowery elektryczne;
  • Ciepłe ubrania firmowe;
  • Zniżki pracownicze!
  • Konkursy pracownicze!
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej w grupie LUXMED lub MEDICOVER;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie PZU.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy