Kupiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

KupiecMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie portfolio opakowań i surowców w zależności od potrzeb,
  • Zaangażowanie w projekt copackingu i marki własnej
  • Wyszukiwanie dostawców, prowadzenie bazy dostawców i jej stały rozwój,
  • Analiza ofert dostawców, negocjowanie warunków współpracy, dostaw, budowanie długoterminowych relacji,
  • Dbałość o terminowość dostaw,
  • Odpowiedzialność za utrzymywanie optymalnych poziomów zapasów magazynowych,
  • Zapewnienie stanów magazynowych u dostawców,
  • Kontrola dokumentacji dotyczącej zamówień, dostaw, reklamacji, raportowanie okresowe

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży FMCG lub jako Kupiec w sieciach handlowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem zakupowym
  • Praktyczna wiedza z zakresu procedur zakupowych,
  • Doświadczenie w negocjacjach cen, zapisów umów,
  • Mile widziana znajomość branży opakowań,
  • Doświadczenie w zakresie copackingu i umów copackingowych,
  • Umiejętność strategicznego myślenia i przewidywania konsekwencji,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji,
  • Realny wpływ na rozwój nowej marki na rynku,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.