HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KupiecMiejsce pracy: Lublin

Zadania:·

  • Koordynacja procesu zamówień pomiędzy sklepami, a dostawcami.
  • Ocena dostawców i rozwiązywanie reklamacji.
  • Przygotowanie zapytań, analiza ofert, negocjowanie cen i warunków współpracy.
  • Tworzenie raportów na potrzeby działu

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów lub na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość branży FMCG.
  • Doświadczenie w sieci sprzedaży detalicznej.
  •  Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej i procesów zakupowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, bony okolicznościowe).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.