Kupiec Surowców

Michael Page

Marki, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG, która prężnie rozwija się na rynku Polskim i międzynarodowym. W związku z ambitnym planami ekspansji organizacja powiększa dział zakupów i szuka osoby na stanowisko Kupca Surowców.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, polskiej firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy osób na nowe stanowisko w organizacji Kupca Surowców. Osoba która dołączy do organizacji będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie nowych dostawców, negocjacje i podpisywanie umów.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie całością procesów zakupowych dla podległych kategorii zakupowych (surowce)
  • Przygotowanie zapytań, analiza ofert, negocjowanie cen i warunków współpracy, oraz tworzenie kontraktów, celem zapewnienia konkurencyjności
  • Bliska współpraca ze strategicznymi dostawcami organizacji - lokalni producenci oraz firmy dystrybucyjne
  • Odpowiedzialność za zapewnienie spójnego procesu zakupowego dla podległej kategorii
  • Rozwijanie portfolio dostawców, celem zabezpieczenia zakupów dla rozwijającej się gamy asortymentowej organizacji

Profil kandydata

  • Min. 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku zakupowym (kategoria: surowce)
  • Min 2 lata doświadczenia zdobytego w firmach z branży kosmetycznej lub chemicznych
  • Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz budowania relacji biznesowych z dostawcami
  • Umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego działania
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1 min)

Oferujemy

  • Praca w rozwijającej się organizacji w nowym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, niezbędne narzędzia pracy
  • Lokalizacja: Radzymin
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Marki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page