Kupiec surowców produkcyjnych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko kupca surowców produkcyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasu surowca do produkcji oraz współpracę i rozwój dostawców.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przemysłowej zlokalizowana w okolicach Warszawy, poszukująca kandydatów na stanowisko kupca surowców. Organizacja jest jednym z liderów rynkowych w swojej branży, a jej klienci to międzynarodowe firmy z wielu branż rozpoznawalne pośród konsumentów.

Opis stanowiska

  • Zakup surowców na potrzeby produkcyjne według ustalonych planów produkcyjnych;
  • Dbanie o terminowość dostaw i odpowiedni poziom stanów magazynowych;
  • Bieżąca współpraca z dostawcami oraz aktywne poszukiwanie nowych;
  • Uczestnictwo w audytach i przeprowadzanie oceny dostawców;
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert wraz z tworzeniem rekomendacji;
  • Udział w projektach we współpracy z działami produkcji, jakości, logistyki etc.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. roczne doświadczenie w zakupach (mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych);
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność pracy na liczbach;
  • Znajomość systemu MS Office, w szczególności programu Excel;
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w zintegrowanym zespole;
  • Benefity pozapłacowe (tj. karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka obcego);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page