Kupiec - surowce spożywcze

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko kupca w kategorii surowców spożywczych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za współpracę z dostawcami z Polski i zagranicy oraz terminową realizację projektów zakupowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, poszukująca kandydatów na stanowisko kupca surowców. Organizacja jest jednym z liderów rynkowych w swojej branży - przetwórstwo.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za podległą kategorię (ok. 30% spendu organizacji w Polsce),
  • Bieżąca współpraca z dostawcami oraz aktywne poszukiwanie nowych,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza ofert wraz z tworzeniem rekomendacji,
  • Negocjowanie cen oraz warunków współpracy z dostawcami,
  • Przygotowanie i zarządzanie umowami dostawców krajowych i zagranicznych,
  • Składanie zamówień i zapewnienie terminowych dostaw surowców do fabryk,
  • Udział w projektach we współpracy z działami produkcji, jakości, logistyki, finansów etc.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (handel międzynarodowy, ekonomia, logistyka lub pokrewne),
  • Min. 3-4 lata doświadczenia w zakupach strategicznych w kategorii surowców,
  • Poparte przykładami doświadczenie w negocjacjach handlowych,
  • Doświadczenie w projektach oszczędnościowych i optymalizacyjnych,
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu nowych produktów,
  • Bardzo dobre zdolności analityczne, umiejętność pracy na liczbach,
  • Znajomość systemu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Biegła znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długotrwałą współpracę,
  • Realny wpływ na rozwój podległej kategorii,
  • Możliwość dalszego rozwoju w zakupach lub innych działach firmy,
  • Pracę w zintegrowanym zespole, bez korporacyjnego stylu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus i prywatna opieka medyczna.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page