Michael Page Michael Page

Kupiec Strategiczny

  • Stabilna i międzynarodowa organizacja z obszaru FMCG
  • Rola Kupca Strategicznego z wysoką autonomią na stanowisku

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, należącego do globalnej grupy produkcyjnej poszukujemy Kupca Strategicznego. Zapraszamy do kontaktu doświadczonych Kandydatów z obszaru zakupów FMCG, chcących zrobić znaczący krok swojej karierze zawodowej.

Opis stanowiska

  • Całościowa realizacja procesu zakupowego surowców i materiałów
  • Zarządzanie dostawcami - ich kwalifikacja, selekcja, ocena w celu pozyskiwania najlepszych dostawców
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza otrzymywanych ofert pod kątem formalnym i cenowym
  • Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy, składanie zamówień do dostawców
  • Przygotowanie i wdrożenie strategii optymalizacji kosztów zakupów
  • Dbanie o bliską i satysfakcjonującą współpracę z Klientami Wewnętrznymi w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi klienta i wczesnego reagowania
  • Zarządzanie dokumentacją procesów zakupowych
  • Monitorowanie zamówień i realizacji dostaw, prowadzenie oceny dostawców i podejmowanie działań naprawczych
  • Identyfikacja potencjalnych możliwości optymalizacyjnych w obszarze zakupów i aktywny udział w jego ciągłym procesie usprawniania

Profil kandydata

  • Min. 3 - 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Kupca strategicznego w firmie produkcyjnej o profilu FMCG
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, finanse i rachunkowość
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami
  • Inicjatywa, orientacja na wyniki i wysokie zdolności analityczne
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność we wprowadzaniu własnych inicjatyw
  • Zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów

Oferujemy

  • Współpraca w międzynarodowym środowisku dla lidera w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i realnego wykorzystania swoich kompetencji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w przyjaznym i otwartym Zespole profesjonalistów
  • Autonomia w podejmowanych decyzjach i udział w strategicznych projektach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrów Wielkopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page