Kupiec Strategiczny / Koordynator Procesu Zakupów

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Światowy lider branży Food
  • Pełna odpowiedzialność za obszar zakupu głównego surowca

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera branży Food, w związku rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy doświadczonych ale i pełnych zaangażowania i energii Kandydatów na stanowisko Kupiec Strategiczny / Koordynator Procesu Zakupowego.

Opis stanowiska

  • Koordynacja całego procesu zakupowego,
  • Wsparcie zespołu Zakupowego w obszarze przydzielonych obowiązków,
  • Okresowe negocjacje obowiązujących warunków handlowych z dostawcami.
  • Okresowe wizyty u dostawców.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych.
  • Porównywanie ofert, przygotowywanie analiz, negocjacje, przygotowywanie rekomendacji wyselekcjonowanych dostawców i wybór dostawcy.
  • Bieżący nadzór nad statusem prowadzonych projektów zakupowych.
  • Ciągła dbałość o zapewnienie racjonalnych kosztów zakupów pod kątem ceny zakupu, wymagań jakościowych, terminowości dostaw oraz terminów płatności.
  • Ścisła współpraca z korporacyjną organizacją zakupową.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w obszarze Zakupów min. 5 lat w firmie produkcyjnej (warunek konieczny),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji,
  • Kompetencje interpersonalne,
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację,
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Znajomość prawa w zakresie umów handlowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duży budżet zakupowy :-)
  • Pakiet szkoleń i benefitów,
  • Realny rozwój zawodowy i realny wpływ na rozwój organizacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page