Kupiec operacyjny/planista materiałowy

Hays Poland

Wykroty, dolnośląskie

Hays Poland

Wykroty
Wykroty
NR REF.: 1146904

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej zlokalizowana w Wykrotach. Obecnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

KUPIEC OPERACYJNY/PLANISTA MATERIAŁOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnienie dostępności materiału do produkcji (dbanie o terminowość dostaw i utrzymanie ciągłości produkcji, optymalizacja zapasów i kosztów transportu)
  • Obsługa systemu SAP (generowanie zamówień, harmonogramowanie dostaw, master data)
  • Współpraca z dostawcami (koordynacja dostaw, ocena i zatwierdzanie dostaw)
  • Współpraca z centralnym zespołem zakupów w zakresie wdrażania nowych dostawców, nowych projektów wdrożeniowych i optymalizacyjnych
  • Współpraca z działem produkcji, planowania, konstrukcji i inżynierii

  WYMAGANIA:
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość systemu SAP (moduł MM & WM ) oraz MS Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów
  • proaktywna postawa, ciągła chęć doskonalenia – osobistego i procesów; dokładność,
  • umiejętności interpersonalne

  OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmową prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjny dodatek do dojazdów
  • darmowe szkolenia językowe
  • dodatek urlopowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland