Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kupiec (m/k)

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Piotrków Trybunalski
Obowiązki:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
  • realizacja zakupów surowców produkcyjnych i materiałów pomocniczych,
  • renegocjowanie warunków umów z dostawcami,
  • realizacja celów oszczędnościowych poprzez inicjowanie i prowadzenie projektów oszczędnościowych w zakresie dostępnych kontraktów,
  • uczestniczenie we wprowadzaniu nowych projektów,
  • rozwijanie wiedzy nt. lokalnych dostawców surowców produkcyjnych i materiałów pomocniczych,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • poczucie odpowiedzialności i zorientowanie na cele,
  • znajomość technik negocjacyjnych i prowadzenia rozmów handlowych,
  • preferowane doświadczenie zawodowe w firmach o profilu technicznym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy