Opis stanowiska pracy

Wymiar etatu: pełny.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w punktach gastronomicznych hotelu oraz usług bankietowych i cateringowych;
  • przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami;
  • opracowywanie karty menu oraz menu konferencyjnego i bankietowego;
  • kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji), racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materiałową;
  • odpowiedzialność za food cost;
  • zarządzanie kontraktami z dostawcami, koordynacja procesu zamówień i dostaw towarów;
  • nadzór i kontrola nad systemem HACCP;
  • sporządzanie kosztorysów i receptur;

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie gastronomiczne i wysokie umiejętności kulinarne;
  • minimum pięcioletnie doświadczenie;
  • znajomość współczesnych trendów w gastronomii;
  • umiejętność przygotowania dużych imprez gastronomicznych;
  • bardzo dobra znajomość kuchni polskiej i międzynarodowej;
  • znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP);
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • umiejętność kalkulacji cenowych i prowadzenia ewidencji gastronomicznej;
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • pracę w prestiżowej instytucji

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

  • Kelner Stawiguda, k., Olsztynek