Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• zadbanie o poziom i standard wydawanych dań
• współpraca z szefem kuchni i pracownikami kuchni
• posiadanie pełnej wiedzy na temat obowiązującego menu, codziennych funkcji oraz promocji
• dbanie o świeżość i przydatność do spożycia używanych produktów oraz o odpowiedni sposób ich przechowywania
• dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny

Dzięki współpracy z nami zyskasz:
• ciekawą pracę
• możliwość zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej na rynku zagranicznym
• zarobki uzależnione od doświadczenia i umiejętności
• legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
• norweskie ubezpieczenie zdrowotne
• wsparcie konsultanta na każdym etapie pracy
• zapewnione zakwaterowanie (płatne)

Wymagania

• posiadane wyksztalcenie i/lub doświadczenie w zawodzie
• komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego
• punktualność
• kreatywność
• wysoka kultura osobista
• sumienność
• umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
06.06.2022 - 31.08.2022
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
14 500PLN - 16 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy