Sidrom Sp. z o.o.

Kucharz

Od: Sidrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej, dla naszego klienta – francuskiej restauracji serwującej dania kuchni włoskiej, rekrutujemy osoby chętne do pracy na stanowiskach:

Kucharz – praca we Francji

Obowiązki:

  • Przygotowanie potraw kuchni francuskiej i włoskiej
  • Zgodność z obowiązującymi standardami, procedurami i know-how restauracji
  • Przygotowanie potraw: kuchnia zimna, kuchnia gorąca, desery, pizza
  • Zgodność ze standardami HACCP
  • Prawidłowe przyjmowanie i przechowywanie produktów spożywczych
  • Zaangażowanie i łatwość w przystosowaniu się do nowego miejsca pracy
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole

Wymagane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza, mile widziane doświadczenie przy przygotowywaniu pizzy
  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Znajomość j. francuskiego – warunek konieczny
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w terminie od 01.05.2018 do 30.09.2018

Pracodawca zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę podpisywaną z polską agencją pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Ubezpieczenie i składki społeczne opłacone przez pracodawcę od kwoty średniej krajowej
  • Pracę 5 dni w tygodniu
  • Bezpłatnie zakwaterowanie i wyżywienie
  • Miesięczne wynagrodzenie od 1350 euro netto + dodatkowo płatne nadgodziny