ATERIMA WORK FR

Kucharz

ATERIMA WORK FR Francja, dep. Jura, ATERIMA WORK FR Umowa o pracę tymczasową
Obowiązki:
  • samodzielne przygotowanie tradycyjnych dań kuchni francuskiej
  • dbanie o porządek i czystość

Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego lub j.angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do końca września z możliwością przedłużenia
  • 14,30 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • nadgodziny płatne extra (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz zapewniony posiłek w dni robocze
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Co jest dla Ciebie ważne?
Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.
ATERIMA WORK FR ATERIMA WORK FR

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy