Opis stanowiska pracy

Firma cateringowa Ślimak sp zoo poszukuje osób na stanowisko:

KUCHARZ - KUCHNIA GORĄCA

Opis stanowiska:

• przygotowywanie dań wg wytycznych przełożonego

• dbanie o porządek w miejscu pracy

• przestrzeganie standardów

Nasze oczekiwania:

• doświadczenie w pracy na kuchni

• aktualna książeczka sanepidu

• umiejętność pracy w grupie

• umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie, podzielność uwagi

Oferujemy:

• umowę o pracę

• pracę 5 dni w tygodniu (niedziela – czwartek )

• wypłaty w systemie tygodniówek

• możliwość awansu

• odzież robocza i możliwość skorzystania z domowych, smacznych posiłków po atrakcyjnych cenach!

• prywatną opieka medyczna

Miejsce pracy:

ul. Zgody,Józefin – 2 km od stacji PKP Sulejówek Miłosna

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do CV wysyłanych na adres mailowy, prosimy dołączyć poniższą klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Ślimak istnieje od 2003 roku. Przez tych kilka lat z malutkiej fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne