Kucharz z językiem angielskim

Beetsma Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań w przydzielonej sekcji,
  • Kontrola właściwego wykorzystania produktów,
  • Przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (dyplom kucharza) lub ekwiwalent w doświadczeniu,
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza w hotelach lub renomowanych restauracjach,
  • Dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
  • Znajomość kuchni kontynentalnej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • 173 godzin pracy miesięcznie z możliwością pracy w weekendy,
  • Możliwość nadgodzin,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika (niski koszt zakwaterowania).
Miejsce pracy: Szwecja, okolice Göteborga

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne