Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS poszukuje do pracy w Norwegii: Kucharzy, szefów kuchni

Miejsce pracy: Norwegia, region Nordland (Bodø).

Obowiązki:

  • Praca w kuchni w hotelach, restauracjach i barach,
  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z kartą dań i instrukcjami przełożonych;
  • Przestrzeganie zasad sanitarno-higienicznych;
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Wykształcenie gastronomiczne;
  • Min. 5 lat aktualnego doświadczenia w zawodzie kucharza/kucharki;
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole pracowników.

Mile widziane:

  • Zagraniczne doświadczenie na ww. stanowisku, zwłaszcza ze Skandynawii.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach;
  • Ubezpieczenie w pracy;
  • Opiekę konsultanta.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia