Kucharz samodzielny

Metro Investment s.c.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kuchnia nastawiona na rodziny z dziećmi zatrudni kucharza z doświadczeniem.

Praca zmianowa 2/2 w godzinach 11-22 (ewentualnie do ustalenia z drugim kucharzem).

Stawka ustalana indywidualnie w zależności do posiadanych umiejętności.

W trakcie pracy zapewniamy posiłek pracowniczy.

Stałe zniżki dla pracowników.

Miejsce pracy: Karmnik - Jedzenie i Zabawa, Będzin, ul. Wolności 22

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać mailowo. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Doświadczenie najlepiej 5-cio letnie

Chęć do pracy

Świeżość umysłu i znajomość obecnych trendów

Dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu

Książeczka SANEPID

Prezentacja firmy

Jesteśmy lokalem będącym połączeniem kręgielni, sali zabaw dla dzieci, r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka