Kucharz – Norwegia

Adecco Solutions AS

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Adecco Norge AS jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma to ponad 100 placówek na terenie całej Norwegii, ok. 4600 osób w pracy każdego dnia. Adecco Norwegia to obecnie lider na rynku norweskim. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Norwegia, cały teren

Opis zadań:

  • Praca jako kucharz w restauracjach, hotelach i kantynach w zależności od doświadczenia.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako kucharz
  • Wykształcenie kierunkowe - preferowane
  • Komunikatywna, dobra znajomość języka angielskiego
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
  • Mile widziane doświadczenie międzynarodowe

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Wynagrodzenie powyżej min. 177 – 194 NOK brutto/godz.
  • Darmowy przelot do Norwegii
  • Kontrakt na 8 tygodni
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
  • Prace na długich projektach
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach Norweskich

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Zdjęcie
  • Potwierdzenie zatrudnienia - pisemne lub ustne

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim.

Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Consulting sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane w powyższych celach do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Poland; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2. W przypadku udzielenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych dane zostaną również udostępnione do Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy