Kucharz / Kucharka w Hotel Pałac Jugowice ****

Pollux Accountant Sp. z o.o.

Jugowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czterogwiazdkowy Pałac Jugowice LUXURY HOTEL**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, posiadający 28 luksusowych apartamentów, położony w malowniczych górach sowich wraz z unikatowym kompleksem Sauna-SPA i najlepszą restauracją pałacową w Polsce, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

KUCHARZ / KUCHARKA

Miejsce pracy: Jugowice, Główna 4, 58-321 Jugowice
Lokalizacja: 10km od Wałbrzycha, 15km od Świdnicy
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

• przygotowanie potraw i dań
• zapewnianie najwyższej jakości produktów w połączeniu z jakością obsługi i estetyką wydawanych / prezentowanych potraw i dań
• dbałość o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
• przestrzeganie zasad postępowania z żywnością
• dbałość o funkcjonowanie sprzętu i wyposażenia
• przestrzega i właściwie stosuje obowiązujące zasady / przepisy BHP, Ppoż., Sanepid-u oraz utrzymuje wysokie standardy sanitarne w ramach prowadzonej działalności
• przestrzega przepisów / procedur obowiązujących w produkcji gastronomicznej oraz punktach gastronomicznych (w tym HACCP, technologicznych i kosztowych)
• przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów
• dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na kuchni
• znajomość kuchni polskiej, europejskiej i międzynarodowej
• umiejętność organizacji pracy własnej
• umiejętność pracy w zespole
• kreatywność, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista
• wysoka jakość pracy (terminowość, dokładność, staranność)
• dyspozycyjność

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• umowę o pracę
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• szkolenia stanowiskowe
• możliwość rozwoju i samorealizacji
• atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane od umiejętności i doświadczenia)
• możliwość pracy w nowocześnie wyposażonej kuchni
możliwość pracy na wysokojakościowych surowcach
naukę nowoczesnych technik kulinarnych pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia