Kucharka / Kucharz (kuchnia wegetariańska)

Górmośląska Agencja Finansowa

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do przygotowywania dań w wegetariańskim bistro.
Praca na pełny etat lub dodatkowa.

Oferujemy:
- możliwość kreowania karty menu i realizowania swoich kulinarnych pomysłów
- grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
- dobrą atmosferę pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem. Zapoznamy się z otrzymanymi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez minka cafe Katarzyna Eberhardt dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- pasja do gotowania/pieczenia
- pracowitość i zaangażowanie
- dyspozycyjność w weekendy mile widziana

Prezentacja firmy

Górnośląska Agencja Finansowa jest firmą z wieloletnim doświadcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne