Księgowy(a) ds. należności / AR Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży doradczej, poszukuje Kandydatów na stanowisko - Księgowy(a) ds. Należności / AR Accountant

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

- Wystawianie faktur sprzedaży dla spółki polskiej oraz zagranicznych

- Nadzorowanie procesu płatności / kontakt z Klientem w razie potrzeby

- Koordynowanie procesu wystawiania faktur dla poszczególnych projektów w oparciu o zawarte umowy

- Praca w środowisku Excel oraz systemie ERP Microsoft AX

Profil kandydata

- Minimum rok doświadczenia w dziale należności w średnich/dużych firmach lub SSC po stronie AR

- Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia

- Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie / poziom B2 / praca w międzynarodowym środowisku

Oferujemy

- Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy
- Prace w firmie o ustabilizowanej sytuacji w Polsce oraz Europie
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page