Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1861

Obowiązki:

- prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej Wspólnot Mieszkaniowych - zamykanie okresów sprawozdawczych
- sporządzanie deklaracji PIT i CIT
- współpraca z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych w zakresie udzielania informacji dotyczących spraw finansowych Wspólnot Mieszkaniowych
- rozliczanie opłat dotyczących utrzymania indywidualnych lokali we Wspólnocie Mieszkaniowej (media, deklaracje śmieciowe itp.)

Praca na czas określony: 01.06.2019 - 31.05.2020

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera MS Ofice
  • arkusze kalkulacyjne
  • Analiza ekonomiczno-finansowa przedsiębiorstw - poziom podstawowy

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : mile widziana znajomość oprogramowania dla Wspólnot Mieszkaniowych firmy MIESZCZANIN [Umiejętność 1] : sporządzanie sprawozdań, CIT i PIT

Miejsce pracy: Felsztyńskiego 50, 93-582 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Ewa Krawczyk

Telefon: 512 248 295

Email: dom_lipski@o2.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy