Opis stanowiska pracy

Izba Notarialna w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko: księgowego, w wymiarze czasu pracy 1/2 etatu.

Kandydat zobligowany jest posiadać:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • znajomość i umiejętność zastosowania i interpretacji przepisów z zakresu ustaw o rachunkowości, finansach publicznych oraz o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • biegłą znajomość pakietu Office (w szczególności Word i Excel),
  • doświadczenie na takim samym stanowisku.

Do składania ofert zapraszamy osoby:

  • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • nieposzlakowaną opinię,
  • przeciwko którym nie jest prowadzone postępowanie o przestępstwa z oskarżenia publicznego lub o przestępstwa skarbowe,
  • niekarane za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,
  • posiadające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na oferowanym stanowisku,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • komunikatywne,
  • posiadające umiejętność dobrej organizacji pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

  • podanie o zatrudnienie (numer telefonu kontaktowego),
  • życiorys,
  • ankieta personalna,
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o niekaralności oraz że nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
  • dokumenty potwierdzające posiadane wyższe wykształcenie oraz dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, zaświadczenia, referencje),
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferty należy składać do dnia 7 maja 2018 roku, drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Informacja o miejscu przeprowadzenia konkursu zostanie podana kandydatom telefonicznie po sprawdzeniu zgłoszeń pod kątem spełnienia wymogów formalnych.

Prezentacja firmy

Izba Notarialna w Krakowie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa