Księgowy - Gdańsk , pomorskie
od Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Księgowy

Miejsce pracy: Gdańsk
5-7-61955
Wynagrodzenie: 4000 - 6500 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Księgowy/ Księgowa

Kontrakt na okres 18 miesięcy

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:
- Księgowanie faktur zakupowych, wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych oraz środków trwałych
- Rozliczanie transakcji (w walucie krajowej i zagranicznej)
- Zamykanie miesiąca w księgach rachunkowych
- Przygotowywanie deklaracji, danych do US, GUS, NBP

Wymagania:
- Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość przepisów VAT będzie dodatkowym atutem
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
- Komunikatywność

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Praca w godzinach 7-15, lub 8-16
- Praca w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.