HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta znanego międzynarodowego koncernu z sektora automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

KsięgowyMiejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zadania:

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • przygotowywanie i wysyłka JPK VAT
  • pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • nadzorowanie dokumentów handlowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (np. banki, US, ZUS)

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia przy samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2 (warunek konieczny)
  • ukończone studiów wyższych: finanse i rachunkowość, ekonomia lub kierunki pokrewne
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • znajomość obsługi programu Excel
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • skrupulatność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie kwartalne - 25% wynagrodzenia miesięcznego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • dopłaty do wypoczynku (wczasy pod gruszą)
  • dopłaty do świąt 2 razy w roku
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość otrzymania premii rocznej
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.