Księgowy z językiem włoskim / Specjalista ds. zobowiązań

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Realizacja procesów księgowych w obszarze zobowiązań (AP)
  • Współpraca z klientami z krajów europejskich w zakresie księgowania i obsługi procesów migracyjnych w języku włoskim i angielskim
  • Rozliczanie i uzgadnianie bieżących sald księgowych
  • Sporządzanie raportów oraz analiz
  • Praca w systemie SAP

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (ukończone studia licencjackie lub magisterskie)
  • Dobra znajomość języka angielskiego  i włoskiego  - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP - mile widziane
  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

  • Pracę w księgowości w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju kariery w firmie o międzynarodowej renomie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenia z obszaru finansów (np. ACCA)
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Numer referencyjny: KW/PS/2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.