Księgowy w dziale księgi głównej (GL/RTR) z czeskim

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-11-53663

Dla naszego Klienta, Centrum Usług Wspólnych działającego w Katowicach, poszukujemy Kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka czeskiego na stanowisko Księgowego w dziale księgi głównej - GL/RTR Accountant

Zakres obowiązków obejmuje pełen proces end-to-end w obszarze księgi głównej, włączając:

- rekoncyliacje kont,
- księgowania,
- udział w procesach zamknięcia miesiąca/ roku,
- księgowanie w obszarze środków trwałych, ich ewidencji i amortyzacji,
- kontrola sald należności i zobowiązań,
- weryfikacja rachunku zysków i strat,
- przygotowanie dokumentów do sprawozdania finansowego.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka czeskiego (B2)
- dobra znajomość języka angielskiego (min.B1)
- min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości, preferowane w środowisku BPO/SSC
- dobra znajomość MS Excel
- otwartość i zorientowanie na współpracę

Korzyści:
- pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, pakiet multikafeteria)
- atrakcyjne wynagrodzenie z możlwiością uzyskania premii
- praca w systemie klasy ERP - Microsoft Dynamics
- płaska struktura organizacji z jasną ściążką rozwoju

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa , Praca Finanse