Opis stanowiska pracy

Celem stanowiska jest prowadzenie bieżącej księgowości spółki, w tym m.in.:

    • księgowanie faktur kosztowych
    • księgowanie rezerw
    • rozliczanie inwentaryzacji magazynów, nadzór księgowy nad gospodarką magazynową
    • analiza i rozliczanie zobowiązań, rozliczanie kaucji na zobowiązaniach
    • wprowadzanie do systemów bankowych płatności w razie konieczności zastępstwa
    • księgowanie wyciągów bankowych w razie konieczności zastępstwa
    • inne zadania z zakresu rozliczeń księgowych

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczną podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków oraz zasad prowadzenia ewidencji księgowej
  • bardzo dobrą znajomość programu Excel
  • cechy takie jak: bardzo dobra organizacja czasu pracy, wysoka komunikatywność, samodzielność, systematyczność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz znajomość systemu Infor LN/BAAN

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • opiekę medyczną oraz pakiet benefitów
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy

Prezentacja firmy

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku usług technic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse