JWW Biuro Rachunkowe
Naszą misją i głównym celem jest zapewnienie stabilności biznesu. Pomagamy firmom w rozwoju i zdobywaniu pozycji na rynku, ograniczając przy tym ryzyko podatkowe, wskazując zagrożenia i szanse, a jednocześnie opracowując skuteczne strategie i zapewniając optymalne zarządzanie.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Księgowy /Księgowa

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółek
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, VAT UE i sprawozdań do GUS
  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań
  • księgowanie faktur sprzedaży, faktur zakupu, wyciągów bankowych, innych dokumentów księgowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • dobra znajomość przepisów podatkowych
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • umiejętność planowania oraz zarządzania czasem
  • skrupulatność, terminowość, samodzielność
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem

Mile widziane

  • znajomość systemu SAGE Symfonia FK i doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie Twoim dodatkowym plusem

To oferujemy

  • nasze towarzystwo, czyli zespół ludzi, którzy zwyczajnie się lubi
  • biuro z ogródkiem w centrum Wrocławia, gdzie latem na leżaku możesz zjeść lunch i oderwać się od obowiązków
  • realne możliwości rozwoju dzięki wpracowanemu systemowi szkoleń i wsparciu doświadczonych doradców
  • branżowe kursy językowe
  • kontakt z klientami niemal z całego świata
  • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i pakiety sportowe
  • owocowe poniedziałki, świeża kawa, regularne wyjścia integracyjne? To u nas standard..:)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.